Kendi rüyasının tabirini ve kendi gerçeğinin adresini arayanların romanı, Ten Cehennemdir. Kaybolduğu yollarda kutsal emanetin peşinde olanların, Osman Kemâlî Efendi gibi âlemi baştan sona alevler içinde görenlerin romanı.

Doğuştan gönlü titrek ve yaralı bir kız, Kevser. Ve Ali, aşkı her kârın üzerinde gören, aşka gönül veren bir genç. Ortak zevklerde ve arayışlarda birleşen bu iki insanın nahif aşkı, Kevser’in bir gözünü kaybetmesiyle hicranlı bir öyküye dönüşüyor. Osman Kemâlî Efendi sevgisini gönüllerinde taşıyan iki âşığın yolları, acıyla ve hasretle kıvrıldıktan sonra, bir gün yine Osman Kemâlî ile birleşecek.

Ten Cehennemdir’i okuyan herkes, “Aşk imiş her ne var âlemde” diyecek ve âşık olmaya niyet edecek…

 

–∼∼∼Ο∼∼∼–

 

The Flesh is Hell

 

“The Flesh is Hell” is the novel of anyone who seeks for the interpretation of his self-dream and address of his self-reality. It is the novel of anyone who seeks for sacred relics on the lost paths and anyone who sees the whole world as a fireplace like Osman Kemâlî Efendi did.

Kevser is a trembly and heart-stricken girl from birth. And Ali is a teenage who lost his heart on love and values love above all gains. Pure love of those two people meets on common ground and seekings however turns into a sad story by a sudden incident in which Kevser lost her one eye. The paths of two beloved ones burning with Osman Kemâlî love in their hearts will come across again one day through this flame after cornering with pain and yearning. Anyone who reads the book “The Flesh is Hell” will say “all in the universe was love” and intend to fall in love.

 

Detaylar

Stok Kodu9786054042968
Boyut13,5 x 21 cm
Sayfa Sayısı268
Basım Yeriİstanbul
Baskı1
Basım Tarihi2016
Kapak TürüKarton Kapak
Kağıt TürüKitap Kağıdı
DiliTürkçe

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış

“Ten Cehennemdir” için ilk yorumu siz yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir